Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


AQUAPALACE PRAHA

AQUAPALACE PRAHA

Zábava, relaxace, zdraví, krása, vitalita – vše pod jednou střechou Aquapalace Praha!
Klub ROXY

Klub ROXY

Experimentální prostor ROXY/NOD v roce 2008 slaví 16 let svého působení na dnes již legendární adrese Dlouhá 33, kde se v době dávno minulé dobře dařilo restauraci, kinu a také tanečnímu sálu, který se proslavil vyhlášenými tanečními bály.Nepřízeň komunistického režimu dovedla zdejší prostory až ke stavu mohutné zchátralosti a poničení. I přes tyto nepříznivé vlivy nechalo kouzlo atmosféry i historie prostorů dýchnout na skupinu lidí z Linhartovy nadace, tedy nadšenců okolo architekta Jana Mayera.
Parkhotel Praha

Parkhotel Praha

Parkhotel Praha je svojí polohou i vybavením skvělou volbou pro návštěvníky Prahy přijíždějící za obchodem i turistikou. Příjemně zařízené pokoje, několik restaurací, konferenční salonky a široká nabídka služeb uspokojí i nejnáročnější klienty.

Realitní kancelář LEXXUS

Realitní kancelář LEXXUS

LEXXUS a.s. realitní kancelář Vám nabízí velký výběr bytů, rodinných domů a pozemků v nových developerských projektech. V kombinaci s výhodnými podmínkami financování koupě nemovitostí pomocí produktu LEXXUS Hypotéka Vám umožní získat nové a kvalitní bydlení
STĚHOVÁNÍ KVALITNĚ s.r.o., Praha

STĚHOVÁNÍ KVALITNĚ s.r.o., Praha

Kompletní stěhování a vyklízení pro domácnosti, instituce, úřady a firmy. Zajistíme profesionální stěhování bytů, rodinných domů i větších sídel, pro společnosti všechny typy kanceláří, provozoven, skladů, zajistíme firmám přepravu nadměrných předmětů na veletrhy, firemní akce a prezentace apod. po celé ČR, státech Evropské Unie a většiny ostatních států Evropy.
ULITA - Dům dětí a mládeže

ULITA - Dům dětí a mládeže

Zájmová a sportovní činnost pro děti a mládež v Praze.
Čarodějnický obchod Praha

Čarodějnický obchod Praha

Horoskop na míru horoskopy pro vás. Komplexní odbornou magickou pomoc a poradenství. Výklady karet, věštění z křišťálové koule. Tradiční magii písku, šamanismus, rituály.
Velký výběr produktů, potřeb a surovin pro Vaši vlastní magickou praxi. Mnoho dalšího z dávných ztracených umění a zapomenutého světa magie a mystiky. Širokou nabídku léčivých bylin pro různé druhy potíží.
TULIPA PRAHA s.r.o.

TULIPA PRAHA s.r.o.

Společnost TULIPA PRAHA s.r.o. se věnuje dovozu a provozování velkoobchodní činnosti při zásobování českého květinového trhu. Zajišťuje komplexní služby pro maloobchod a vytváří odbytový prostor pro tuzemskou produkci.
Hotel Adria Praha

Hotel Adria Praha

Hotel Adria je klasický čtyřhvězdičkový hotel v centru Prahy, poskytující kompletní služby a zázemí moderního evropského hotelu. Nabízí výhled jak na Václavské náměstí, tak do malebné Františkánské zahrady - skryté oázy klidu uprostřed hlavního města.

KNAUF Praha s.r.o.

KNAUF Praha s.r.o.

Působí na českém trhu v oblasti výroby a prodeje sádrokartonových stavebních systémů a materiálů od roku 1992. Sádrokartonové stavební desky a nosné profily jsou od roku 1994 vyráběny v závodě KNAUF Počerady a jsou distribuovány do sítě smluvních prodejců po celé České republice.
TOPSYS Praha spol. s r.o.

TOPSYS Praha spol. s r.o.

TOPSYS Praha spol. s r.o. realizuje exkluzivně krby a krbové vložky francouzského výrobce SEGUIN DUTERIEZ a španělského výrobce FUGAR po celé ČR. Většinu krbových vložek SEGUIN DUTERIEZ je možno vybavit progresivní technologií dvojího spalování.
AMETYST Hotel Praha

AMETYST Hotel Praha

Dle sloganu ´U nás se cítíte jako doma´, dokázal tento oblíbený hotel díky individuální přístupu ke každému hostu oslovit velký počet turistů a obchodních cestujících z tuzemska i zahraničí. Mnozí z nich patří již po dlouhou dobu ke stálým zákazníkům hotelu.Stálé inovování a přizpůsobování se zvýšenému standardu čtyřhvězdičkového hotelu přispělo k tomu, že Hotel Ametyst Praha patří mezi nejoblíbenější hotely v Praze, který nabízí luxusní ubytování v centru Prahy.

Gutta ČR - Praha spol. s r.o.

Gutta ČR - Praha spol. s r.o.

GUTTA ČR - Praha spol. s r.o. je dceřinou společností koncernu GUTTA HOLDING, který je tradičním dodavatelem střešních a izolačních materiálů. Dodává široký sortiment výrobků pro stavbu, dům a zahradu. Materiály pro profesionály a kutily si můžete koupit jak ve stavebninách, tak i v síti stavebních a zahradních center
v celé ČR.

Hotel STEP **** Praha

Hotel STEP **** Praha

Propojením hotelu, kongresového centra a těsně za hotelem sousedícího areálu Sportcentrum Step, vznikl unikátní hotelový komplex, poskytující jak služby wellness, tak kvalitní sportovní služby. Je ideální pro firemní a obchodní klientelu, konferenční a incentivní akce, pro příznivce aktivní dovolené, sportovce, rodiny s dětmi, turistické skupiny, jednotlivce i širokou veřejnost.

ZOO Praha

ZOO Praha

ZOO Praha


Počasí
Praha

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics