Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Čarodějnický obchod Praha

Čarodějnický obchod Praha

Horoskop na míru horoskopy pro vás. Komplexní odbornou magickou pomoc a poradenství. Výklady karet, věštění z křišťálové koule. Tradiční magii písku, šamanismus, rituály.
Velký výběr produktů, potřeb a surovin pro Vaši vlastní magickou praxi. Mnoho dalšího z dávných ztracených umění a zapomenutého světa magie a mystiky. Širokou nabídku léčivých bylin pro různé druhy potíží.
TULIPA PRAHA s.r.o.

TULIPA PRAHA s.r.o.

Společnost TULIPA PRAHA s.r.o. se věnuje dovozu a provozování velkoobchodní činnosti při zásobování českého květinového trhu. Zajišťuje komplexní služby pro maloobchod a vytváří odbytový prostor pro tuzemskou produkci.
Hotel Adria Praha

Hotel Adria Praha

Hotel Adria je klasický čtyřhvězdičkový hotel v centru Prahy, poskytující kompletní služby a zázemí moderního evropského hotelu. Nabízí výhled jak na Václavské náměstí, tak do malebné Františkánské zahrady - skryté oázy klidu uprostřed hlavního města.

KNAUF Praha s.r.o.

KNAUF Praha s.r.o.

Působí na českém trhu v oblasti výroby a prodeje sádrokartonových stavebních systémů a materiálů od roku 1992. Sádrokartonové stavební desky a nosné profily jsou od roku 1994 vyráběny v závodě KNAUF Počerady a jsou distribuovány do sítě smluvních prodejců po celé České republice.
TOPSYS Praha spol. s r.o.

TOPSYS Praha spol. s r.o.

TOPSYS Praha spol. s r.o. realizuje exkluzivně krby a krbové vložky francouzského výrobce SEGUIN DUTERIEZ a španělského výrobce FUGAR po celé ČR. Většinu krbových vložek SEGUIN DUTERIEZ je možno vybavit progresivní technologií dvojího spalování.
AMETYST Hotel Praha

AMETYST Hotel Praha

Dle sloganu ´U nás se cítíte jako doma´, dokázal tento oblíbený hotel díky individuální přístupu ke každému hostu oslovit velký počet turistů a obchodních cestujících z tuzemska i zahraničí. Mnozí z nich patří již po dlouhou dobu ke stálým zákazníkům hotelu.Stálé inovování a přizpůsobování se zvýšenému standardu čtyřhvězdičkového hotelu přispělo k tomu, že Hotel Ametyst Praha patří mezi nejoblíbenější hotely v Praze, který nabízí luxusní ubytování v centru Prahy.

Gutta ČR - Praha spol. s r.o.

Gutta ČR - Praha spol. s r.o.

GUTTA ČR - Praha spol. s r.o. je dceřinou společností koncernu GUTTA HOLDING, který je tradičním dodavatelem střešních a izolačních materiálů. Dodává široký sortiment výrobků pro stavbu, dům a zahradu. Materiály pro profesionály a kutily si můžete koupit jak ve stavebninách, tak i v síti stavebních a zahradních center
v celé ČR.

Hotel STEP **** Praha

Hotel STEP **** Praha

Propojením hotelu, kongresového centra a těsně za hotelem sousedícího areálu Sportcentrum Step, vznikl unikátní hotelový komplex, poskytující jak služby wellness, tak kvalitní sportovní služby. Je ideální pro firemní a obchodní klientelu, konferenční a incentivní akce, pro příznivce aktivní dovolené, sportovce, rodiny s dětmi, turistické skupiny, jednotlivce i širokou veřejnost.

ZOO Praha

ZOO Praha

ZOO Praha
Planetárium Praha

Planetárium Praha

Planetárium Praha
AŽD Praha, s. r. o.,

AŽD Praha, s. r. o.,

AŽD Praha, s. r. o., je významným ryze českým dodavatelem a výrobcem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií. Společnost zajišťuje výzkum, vývoj, projektování, výrobu, montáž, rekonstrukce a servis zařízení, systémů i investičních celků
Národní galerie v Praze

Národní galerie v Praze

Dějiny Národní galerie v Praze se začaly psát 5. února 1796, kdy se skupinka významných představitelů patrioticky zaměřené české šlechty, společně s několika vzdělanci z řad osvícenského měšťanstva rozhodla, řečeno dobovou terminologií, pozdvihnout upadlý umělecký vkus domácí veřejnosti.
Multikulturní centrum Praha

Multikulturní centrum Praha

Multikulturní centrum Praha je občanské sdružení, které zajímají otázky spojené se soužitím lidí z různých kultur v České republice a v jiných částech světa. Od svého založení v roce 1999 neustále rozšiřujeme svou nabídku vzdělávacích, kulturních a informačních aktivit. Pro děti, studenty, učitele, knihovníky, ale i širokou veřejnost připravujeme dílny, kurzy, mezinárodní semináře, diskuse, filmové a literární večery, internetové stránky o migraci či multikulturním knihovnictví.
Goethe-Institut Praha

Goethe-Institut Praha

Goethův institut je kulturní institut Spolkové republiky Německo s celosvětovou působností. Podporujeme znalost německého jazyka v zahraničí a pěstujeme mezinárodní kulturní spolupráci. Informováním o kulturním, společenském a politickém životě zprostředkováváme komplexní obraz Německa.

Kongresové centrum Praha

Kongresové centrum Praha

Kongresové centrum Praha je jednou z dominant hlavního města České republiky. Leží na jednom z pražských pahorků, což umožňuje návštěvníkům nádherný výhled na světoznámé panorama Prahy, kde se nad řekou Vltavou a rozsáhlými parky odráží silueta Pražského hradu s nesčetnými věžemi kostelů, chrámů, paláců a starobylých budov historického centra. Kongresové centrum Praha se řadí mezi největší a nejlépe vybavená evropská centra.Počasí
Praha

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 924 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics