Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Lom Velká Amerika - Český Grand Canyon

Lom Velká Amerika - Český Grand Canyon

Místo, kde se filmoval Limonádový Joe, ale také někdejší cílová stanice nepohodlných politických vězňů. To všechno jsou vápencové lomy Velká a Malá Amerika. Přijeďte poznat krásy Českého krasu, Karlštejna a okolí.
Pražský hrad

Pražský hrad

Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy, na vrchu Opyš. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky. Dvakrát v dějinách se stal hlavní rezidencí císaře Svaté říše římské. Bezkonkurenčně  nejnavštěvovanější místo v Praze, známé především Chrámem sv.Víta, Zlatou uličkou, korunovačními klenoty, pozůstatky českých králů.
Hans Zimmer Live - O2 Aréna Praha

Hans Zimmer Live - O2 Aréna Praha

Po světovém turné, které do arén, stadionů a open air prostorů celého světa přilákalo přes milion fanoušků, se Hans Zimmer, hudební skladatel oceněný Oscarem, cenami Grammy a Zlatými glóby, vrátí v roce 2021 do pražské O2 areny, kde živě uvede své celosvětově známé kompozice, a to v rámci nově oznámeného evropského turné.
Třebovle - Kostel sv.Bartoloměje

Třebovle - Kostel sv.Bartoloměje

Jedinečně zachovalý raně gotický kostelík byl postaven ve třetí čtvrtině 13. století pod vlivem huti kostela sv. Štěpána v nedaleké Kouřimi. V jeho interiéru byl nedávno objeven a zrestaurován rozsáhlý soubor středověkých nástěnných maleb ze 70. - 80. let 13. století.
Naučná včelí stezka - Úvaly u Prahy

Naučná včelí stezka - Úvaly u Prahy

Vydejte se na dobrodružnou cestu naučné včelí stezky do Úval u Prahy. Včelí naučná stezka vám odhalí tajemství života pilných včelek. Objevíte krásný svět těchto malinkých tvorečků.Cílem této včelí naučné stezky je přiblížit lidem chov a život včel u nás a všech sladkých produtků, které nám včelky přináší. Celé toto dobrodružství je pojato zábavnou hrou pro celou rodinu.
Vodácké muzeum - Zámek Zruč nad Sázavou

Vodácké muzeum - Zámek Zruč nad Sázavou

Unikátní muzeum je umístěno v areálu Zručského dvora, jen pár kroků od zámku. Je zde připravena interaktivní prohlídka historických, ale i nejmodernějších lodí a kajaků, model řeky s bezpečným a nebezpečným jezem, laminovací dílna s mluvící figurínou, historické vodácké tábořiště či koutek s raftem, který je možno nafouknout elektrickou nebo manuální pumpou.
 

STUDENTSKÁ AKADEMIE 3D TISKU

Jedinečný kurz pro začátečníky, kde se z nápadu stává realita! Odstartuje řadu navazujících kurzů 3D tisku, jenž budou probíhat celorepublikově od září 2019. Nezisková organizace DĚLEJ CO TĚ BAVÍ, připravila v rámci projektu STUDENTSKÁ AKADEMIE další unikátní workshop, který má přiblížit schopnosti a dovednosti 3D tisku. Právě 5. února od 17h budou mít studenti od 13 do 20 let jedinečnou příležitost naučit se připravovat model ke 3D tisku a vytisknout si tak i svůj vlastní 3D talisman. Fantazii se meze nekladou! Účelem tohoto kurzu, je totiž rozvíjet nejen kreativitu, ale seznámit se právě s možnostmi této nové technologie, jenž stále více proniká do všech sfér. Nenechejte si ujít jedinečnou možnost dodat svým nápadům hmotnou podobu. K tomu Vám dopomůže nejen Váš vlastní počítač, ale také odborný vedoucí kurzu - Dominik Schreier, absolvent ČVUT. Cena workshopu je 100 Kč včetně použitého materiálu. Stačí jen vyplnit přihlášku na webu www.delejcotebavi.com
Česko anglická školka CENTRAL PRESCHOOL

Česko anglická školka CENTRAL PRESCHOOL

Česko anglická školka CENTRAL PRESCHOOL zaměstnává rodilé mluvčí, kteří vytvářejí pro Vaše děti nadstandardní předškolní vzdělání. Mateřská škola na Žižkově v Praze 3 je určena pro děti od 2 do 6 let.
HONTER Company s.r.o.

HONTER Company s.r.o.

Společnost HONTER Company s.r.o. je odborník na izolační materiály a ochranné nátěry. Firma nabízí kvalitní stříkané pěny s certifikací nejnovějších atestací, norem a ohleduplnosti k životnímu prostředí. Společnost dodává své technologie po celém světě.
Buscona s.r.o.

Buscona s.r.o.

Provedeme Výměnu či opravu pneumatik Vašeho vozu. Provádíme servis všech značek vozů, jako je výměna čepů, oleje, čelního skla, výfuků a jiných drobných oprav. Instalujeme alarmy, radia, dálkové ovládání vozu, imobilizér, centrální zamykání, atd... Tel : 723 159 752
odchytová služba Praha VET-SERVIS

odchytová služba Praha VET-SERVIS

Máte problém s Vaším zvířetem? Je potřeba jej chytit tak aby nikomu neublížilo a mohlo být například přepraveno k veterináři na ošetření? Zalezl Vám třeba vylekaný pes pod cizí auto a nemůžete jej dostat ven, protože je v šoku a kouše? Zavolejte nám na 608 208 108 kdykoli. www.vet-servis.cz
Stěhování Praha

Stěhování Praha

Společnost zajišťuje stěhování osob i firem. Na trhu působí více než 10 let. Přestěhuje kancelář, byt i dům. Osobní věci a nábytek zabalí, přepraví, namontuje a vybalí. S trezory a klavíry (těžká břemena) si také poradí. Půjčuje krabice, obaly, nábytek i demontuje, vlastní venkovní stěhovací výtahy a má dostatečné zázemí na stěhování velkých rozměrů. Nabízí také skladovací služby, montáže nábytku a dodávkovou autodopravu.
Stěhování Koch - Praha

Stěhování Koch - Praha

Profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří, obchodů a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení pozůstalostí, bytů a kanceláří s likvidací odpadu .Stěhování těžkých břemen a předmětů, trezorů, klavírů, pián, pianin, serverů a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při stěhování.
KERAT Keramika s.r.o.

KERAT Keramika s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme 260 druhů ručně vyráběné, ozdobně užitkové keramiky ve 43 barevných designech s tradicí sahající až do počátku 18. století. Zakázková výroba pro jednotlivce, firmy i restaurace a hospůdky. Keramika reklamní pro Vaše jubilea.
PURTEX s.r.o.

PURTEX s.r.o.

Společnost PURTEX s.r.o. založená v roce 1995 je předním českým výrobcem ZDRAVOTNÍCH MATRACÍ , pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny. V našich výrobních závodech ve Zdibech, Klecanech a České Skalici používáme nejmodernější evropské technologie. Kromě PUR matrací vyrábíme například matrace z pěnové pryže s podílem přírodního latexu, pružinové matrace, taštičkové matrace a jiné. V našem sortimentu nechybí ani postelové rošty, postele z masivu,ložní prádlo a anatomicky tvarované polštáře.


Počasí
Praha

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 639 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics